Mgr. Michaela Keimarová, MBA

Zapálená HR profesionálka, která pomáhá ostatním s uvědoměním si sebe sama. Nabízím 20 leté zkušenosti z personalistiky a řízení lidských zdrojů z menších a středně velkých globálních společností. Mimo jiné jsem maminkou 2 rošťáků, kteří mi dávají občas zabrat a certifikovanou lektorkou skupinových lekcí aerobiku, bodystylingu a bodyworkoutu.

Vystudovala jsem přírodovědeckou fakultu UK Praha a jak to tak bývá, život pro mě připravil jinou cestu. Na ICC jsem úspěšně absolvovala certifikovaný kurz Mzdové účetní, na filozofické fakultě UK Praha roční rozvojový program Pracovní právo a na ESBM  studium MBA – Personální management. Zajímá mě oblast lidských zdrojů, leadership, koučink, change management a práce s emocemi. Inspiruji se přístupem S. R. Coveyho, D. Golemana, J. Kottera a J. Welche.

Absolvovala jsem přes 2000 pracovních pohovorů s kandidáty z různých oblastí (obchod, marketing, finance, IT, pojišťovnictví, vývoj, výroba, farmacie ….). Mohu nabídnout zkušenosti z dalších HR oblastí jako je školení, Talent Management, Leadership, hodnocení, zpětná vazba a provedení změnou.

Z pozice začátečníka jsem se vypracovala do manažerské role, ve které působím posledních 7 let. I já jsem si ve své kariéře prošla svými „Aha momenty“ a využila pomoci „zkušenějších koučů“, kteří mi pomohli se na mé cestě posunout dál, jak osobně, tak pracovně. Nyní tuto službu nabízím i Vám.

Pomáhám v lidech nalézt skryté hodnoty a společně pracujeme na odhalení jejich sebevědomějšího JÁ. Hodně se ptám – to je základ pro definici obavy / blokujícího prvku. Záleží mi na tom, aby se lidé cítili dobře, proto jsou schůzky vedeny v příjemné, klidné a přátelské atmosféře. Ctím tyto životní hodnoty: pokora, naslouchání, vzájemné pochopení, respekt, dodržování nastavených pravidel a rovný přístup.