Servisní technik výtahů

Lokalita Praha
Obor Elektrotechnika
Úvazek Plný úvazek

Náplň práce:

  • provádění velkých oprav výtahů mechanických i elektro (výměna nosných prostředků, trakčních kol, výtahových strojů, rozvaděčů atd.)
  • zodpovědnost za dodržování termínů
  • komunikace s provozovateli výtahů

Očekáváme:

  • SOU/SŠ v oboru elektro,
  • SOU/SŠ v oboru elektro
  • praxe min. 2 roky v oblasti oprav el. zařízení
  • zkušenosti se servisem nebo montáží výtahů výhodou
  • odbornou způsobilost v elektrotechnice – vyhláška 50/78 Sb. §6
  • osvědčení revizního technika (vyhrazená zdvihací zařízení) výhodou
  • ŘP sk. B
  • komunikativnost, prozákaznický přístup
  • osobní zodpovědnost, samostatnost, pečlivost

Nabízíme:

  • zázemí prosperující mezinárodní firmy
  • perspektivní a stabilní zaměstnání
  • 1 týden dovolené navíc
  • 3 dny zdravotního volna
  • příspěvky na stravování a penzijní nebo životní připojištění
  • příspěvek na jazykovou výuku
  • příspěvek na vstup do sportovních a relaxačních zařízení
  • mobilní telefon iPhone, firemní automobil
  • vzdělávání formou zvyšování technické kvalifikace/certifikace