Ing. Iveta Prokšová

Profesionální koučka se zaměřením na emoční nastavení a opakující se blokující vzorce. Ale také podnikatelka, headhunterka, business mentorka, lektorka odborných kurzů a v neposlední řadě maminka dvou holčiček. Vytvořila jsem účetní e-shop a několik odborných kurzů pro veřejnost. Ekonomické, účetní i osobnostní, práci s talentem a hlavními talentovými vlohami osobnosti (Gallup strenghtsfinder).

Vystudovala jsem ekonomii a komunikaci pro HR, se zaměřením na rozvoj, personalistiku, psychologii a sociologii. Osobním rozvojem se zabývám již 11 let.

Zaměřuji se především na téma emočního nastavení a odhalení vzorců behaviorálního chování v oblasti podnikání. Opakující se vzorce ve vlastním přístupu, často blokující rozvoj a budování firmy. Inspirovala jsem se hlavními životními principy Stephena R. Covey a jeho Sedmi návyky skutečně efektivních lidí, které jsem vložila do svých životních přístupů.

Sama podnikám již 18 let. A v průběhu mojí cesty jsem se potýkala s různými neúspěchy a pády. Teď řídím dvě úspěšné a fungující firmy. Díky tomu, že se mi podařilo pochopit a odstranit blokující nastavení. Vybudovala jsem si pevnou integritu a sebejistotu. Můj přístup vychází předně z mé vlastní praxe a zkušeností, také z odborných kurzů zaměřených na rozvoj, vzdělávání a asi to nejdůležitější, odvahy. Studium ekonomie jsem doplnila odborným kurzem andragogiky na Univerzitě Karlově a výcvikem koučů Aleše Kaliny a Lucie Königové o emočním nastavení.

Jak pracuji?

Zaměřuji pozornost na emoce, opakující se vzorce a blokující uvažování. Pomáhám s nalezením sobě vlastní sebejistoty a důvěry ve vlastní schopnosti. Schopnost rozhodovat se a žít spokojenější a šťastnější život.